Stowarzyszenie zapewnia odpowiednie warunki zarówno dla kolekcjonerów jak i aktywnych strzelców sportowych. Na terenie obiektu dysponujemy czterema osiami pozwalającymi wg. zasad PZSS strzelać na dystansach 10, 25 i 50 metrów. Dodatkowym atutem jest oś do strzelań dynamicznych o długości 30 metrów z której korzysta nasza sekcja IPSC. Oprócz strzelań dynamicznych nasze Stowarzyszenie może pochwalić się również bardzo bogato rozwiniętą sekcją strzelectwa sportowego opartego na zasadach ISSF, której przedstawiciele walczą o najwyższe wyróżnienia w kraju.

Wszystkim chcącym rozpocząć przygodę ze strzelaniem oferujemy fachową kadrę instruktorską, która w profesjonalny i przede wszystkim bezpieczny sposób nauczy posługiwać się pistoletem, karabinem czy strzelbą. Osoby ,które chciałyby związać się ze strzelectwem na dłuże,j poprowadzimy przez wszystkie procedury pozwalające na uzyskanie własnej broni sportowej.

Dowodem naszego profesjonalizmu jest długa tradycja strzelecka trwająca nieprzerwanie od początku lat pięćdziesiątych XX wieku. Do powstania strzelnicy przyczynili się m.in.: Jerzy Żochowski, Jan Ignaczewski i Robert Milczarek. Ich dzieło kontynuowali : Tomasz Ciecierski, Józef Solawa, Bogdan Kruk, Paweł Wójcik, Jan Bońkowski, Zenon Kamiński i wielu innych członków płockiego klubu strzeleckiego. Do Stowarzyszenia należy obecnie ponad 200 osób, dla których strzelectwo sportowe to pasja i sposób na życie.

Wszystkich Zainteresowanych Serdecznie Zapraszamy do Płocka na strzelnicę przy Norbertańskiej 6 w następujące dni:

środa         godz. 16.00 - 19.00
czwartek    godz. 16.00 - 19.00
sobota       godz. 10:00 - 13:00
niedziela    godz. 11:00 - 14:00

Projekt i wykonanie: HEDEA. GROT-PŁOCK 2017-2021 © Wszystkie Prawa Zastrzeżone.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w pamięci Twojego urządzenia. Zobacz szczegółowe informacje jak zarządzać plikami cookies przy użyciu swojej przeglądarki internetowej.