Komunikat Zarządu KS GROT w Płocku

dotyczący zasad korzystania ze strzelnicy.

Mając na uwadze wprowadzone aktualnie regulacje dotyczące udostępnienia obiektów sportowych,bezpieczeństwo osób korzystających z obiektu oraz osób obsługujących (w związku z panującą epidemią koronawirusa COVID-19), informujemy, że od 18 listopada 2020 do odwołania korzystanie przez członków KS GROT ze strzelnicy LOK w Płocku będzie możliwe wyłącznie w ograniczonym zakresie wg poniższych zasad.

  • Brama główna od strony ZOO prowadząca na strzelnicę będzie zamknięta.
  • Wejście na strzelnicę odbywa się wyłącznie w godzinach klubowych przez bramę od strony cmentarza garnizonowego.
  • Parking na terenie strzelnicy będzie niedostępny (prawo wjazdu mają wyłącznie osoby obsługujące strzelnicę oraz indywidualnie upoważnione przez kierownika obiektu).
  • Obowiązuje ograniczona ilość osób korzystających w tym samym czasie ze strzelnicy. Na terenie strzelnicy (włącznie z obsługą) może jednocześnie przebywać maksymalnie 5 osób.
  • Na teren strzelnicy może wejść wyłącznie osoba będąca członkiem KS GROT(bez osób towarzyszących), która dokonała rezerwacji terminu treningu strzeleckiego poprzez stronę internetową www.grot.asysto.pl. Inne formy rezerwacji nie są akceptowane i nie uprawniają do wejścia na teren strzelnicy.
  • Osoba, która dokonała rezerwacji, może przebywać na terenie strzelnicy wyłącznie w dacie rezerwacji maksymalnie 60 minut (czas liczony jest od momentu wejścia na teren strzelnicy do momentu opuszczenia jej terenu). W przypadku spóźnienia się,czas nie jest przesuwany i liczony jest od momentu wynikającego z dokonanej rezerwacji.
  • Osoba przebywająca na strzelnicy musi być wyposażona (we własnym zakresie) w indywidualne środki ochrony dróg oddechowych (np. maseczka) i obowiązkowo używać ich w trakcie przemieszczania się na terenie obiektu. Ponadto zalecane jest stosowanie rękawiczek ochronnych (ale nie są to np. rękawiczki taktyczne lub strzeleckie).Stosowanie maseczki ochronnej nie jest wymagane bezpośrednio w trakcie treningu strzeleckiego.

Uwaga - na terenie strzelnicy nie mogą przebywać osoby z objawami infekcji lub podwyższoną temperaturą, a także osoby przebywające na kwarantannie lub osoby, które mają wśród domowników przebywających w tym samym gospodarstwie domowym osoby przebywające na kwarantannie.

Projekt i wykonanie: HEDEA. GROT-PŁOCK 2017 © Wszystkie Prawa Zastrzeżone.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w pamięci Twojego urządzenia. Zobacz szczegółowe informacje jak zarządzać plikami cookies przy użyciu swojej przeglądarki internetowej.